ZASADY DOSTAW

Warunki dostawy

W trosce o sprawną i terminową obsługę, wszystkie szczegóły transakcji zostają starannie sprecyzowane, a produkt, który Państwa interesuje, dokładnie opisany. Dzięki wysokiej jakości usług cieszymy się zaufaniem warsztatów samochodowych, firm specjalizujących się w transporcie, autoryzowanych serwisów, a także klientów indywidualnych. Turbosprężarki są wysyłane do Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00. Jeśli zamówienie zostanie złożone do 15.00 mogą być zrealizowane tego samego dnia wysyłką o 16.00 kurierem firmy DHL.

Mają Państwo także możliwość odbioru osobistego codziennie od poniedziałku do piątku. W takim przypadku prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr 510 157 222. Odbiór osobisty możliwy jest w naszej siedzibie w miejscowości Oleśnica koło Wrocławia.

Zasady płatności


Przyjmujemy płatności przelewem na nasze konto lub płatności przy odbiorze paczki, u kuriera. Jeśli zdecydują się Państwo na płatność przy odbiorze opłata za towar plus koszt przesyłki naliczona będzie wg cennika przewoźnika (DHL).

Istnieje także możliwość wysłania paczki przez wskazanego kuriera, w przypadku gdy klient ma z nim podpisaną umowę.

Jeśli poszukują Państwo konkretnego modelu turbosprężarki, zapraszamy do nas. Firma TURBO ma bogatą ofertę sprzedaży turbosprężarek. Oferujemy nowe turbosprężarki wielu marek pojazdów, wystarczy sprawdzić w naszym Katalogu. Turbosprężarki to nasza specjalność!

Ceny naszych turbosprężarek

Niezwykle zależy nam na tym, by nasi klienci byli w pełni zadowoleni z naszych usług, dlatego dbamy o terminową i sprawną obsługę w zakresie sprzedaży turbosprężarek (a ponadto w naprawie turbin, serwisie turbosprężarek i wymianie). By dodatkowo ułatwić Państwu wybór optymalnej dla Państwa turbosprężarki, przygotowaliśmy aktualny katalog sprzedaży turbosprężarek. Bez problemu odnajdą tu Państwo turbinę samochodową do każdego modelu auta. Czytelnie skonstruowana oferta pozwala uniknąć pomyłek podczas realizacji zamówień. Dodatkowo, w razie jakichkolwiek pytań dotyczących turbosprężarek w naszej ofercie, nasi pracownicy służą fachową radą. Oprócz nowych turbosprężarek oferujemy także części do turbosprężarek używanych.

Zapewniamy Państwu również atrakcyjną ofertę cenową, która wychodzi naprzeciw realiom polskiego oraz zagranicznego rynku. Ceny naszych turbin są uzależnione od kilku kwestii:

  1. Marka samochodu (rodzaj turbiny)
  2. Nowa turbina
  3. Regenerowana turbosprężarka
  4. Turbina zregenerowana na nowych częściach
  5. Stara turbina do zwrotu
  6. Bez starej turbiny
  7. Odbiór własny
  8. Cena przesyłki (zasady dostaw)

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Mieścimy się w Oleśnicy niedaleko Wrocławia. Szczególnie polecamy Państwu dostępną w sprzedaży turbinę Garrett, której atutem jest doskonała jakość, oferowana w przystępnej cenie.